Hakkımda

Derya Oral

Farklı sektörlerde mavi yakalı ve gri yakalı arkadaşlarıyla omuz omuza çalışan 8 yıllık bir beyaz yakalı, işini çok severek yapan 8 yıllık bir İnsan Kaynakları profesyoneli, 6 yıllık bir blogger, 5 yıllık bir eş ve 3 yıllık bir anneyim :)

Konuşmayı, yazmayı, dinlemeyi, anlamayı, kısacası paylaşmayı çok severim.
Gördüğüm güzel bir resmi, güzel bir manzarayı, sevimli bir hayvanı, hoş bir nezaketi, küçücük bir fedakarlığı, yaratıcı bir çözümü, farklı bir bakış açısını herkesle paylaşayım, herkes görsün isterim! İnsan kaynakları diliyle benim de "gelişime açık" birçok yönüm, güçlü-zayıf yetkinliklerim, zaaflarım, hayallerim var. "İnsan"ın doğasında olan herşey  benim de ruhumda, her günümde, her anımda var... Yaptığım işin insanların hayatına ne kadar etki ettiğinin farkındayım. Sanırım bu yüzdendir işimi bu kadar sevişim, insanlara dokunmaktan vazgeçemeyişim.

"Mülakattayız", benim insan kaynakları alanında edindiğim tecrübe ve gözlemlerimi paylaşabileceğim, sizlerin görüşlerini alarak besleneceğim, hep adaylar için korkulu süreçlerden biri olarak görülen "iş görüşmeleri"ne "eğlenceli bir bakış"  katabilmeyi umduğum ve insan kaynaklarıyla ilgili her türlü güncel bilgiyi paylaşabildiğim bir alan olacak...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder